Koledovanje – Trikraljevska akcija

Dragi farani,

letošnje koledovanje v dosedanji obliki zaradi epidemije žal odpade. Prav tako odpade tudi srečanje koledanikov.

Sporočamo vam, da nalepke za na vrata lahko dobite v cerkvi pod korom. Tam so tudi zgibanke s položnico, preko katere lahko sami nakažete dar na Misijonsko središče Slovenije, za naše misijonarje. Že vnaprej hvala za vaše darove.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate letošnjo kolednico, ki so jo posneli v Župniji Kranj - Šmartin.

Vabimo vas tudi k ogledu kratkih filmčkov, ki so jih o pomenu te naše akcije posneli misijonarji. Najdete jih na spletni strani Misijonskega središča Slovenije:

Res lepo vabljeni, da po svojih zmožnostih prispevate svoj dar za misijone, saj je prebivalce teh dežel pandemija prizadela bolj kot nas. Mnogi so ostali brez vseh možnosti za že tako boren zaslužek.

Podatki za nakazilo:

Prejemnik: Misijonsko središče Slovenije, Kristanova 1, 1000 Ljubljana

TRR: SI56 0201 4005 1368 933

Bic banke: LJBASI2X

koda namena: CHAR

namen nakazila: Trikraljevska akcija 2020/21

referenca: SI00 249300

Hvala lepa in vse dobro.