Sveti Miklavž bo otroke  obiskal v soboto, 4. 12. 2021, v dvorani Adergas.

Ob 14. uri otroke iz vasi Adergas in Trata ter

ob 15.30. uri otroke iz vasi Velesovo in Praprotna Polica.

Dragi otroci in starši,

v veroučnem letu 2021/2022 bo verouk potekal po spodnjem urniku:

Živjo!

Naši aktualni in naši bivši animatorji posluh!

Organizatorji sporočajo, da bo zaradi negotovih vremenskih razmer, koncert Kvatropircev, prestavljen na torek, 10. 8. 2021 ob 20. uri. Že kupljene vstopnice veljajo za nov termin.

V soboto, 12. junija 2021, bo v župnijski cerkvi Marijinega oznanjenja v Velesovem 7. Marijin dan po vzoru Medžugorja. Srečanje se bo začelo ob 9. uri. PRENOS

Dragi starši in otroci,

Dragi farani,

svete maše in obrede bomo v naslednjih dneh v živo prenašali iz cerkve Marijinega oznanjenja v Adergasu po naslednjem urniku na spodnijh povezavah (kliknite na modre naslove):

Na Youtube kanalu Župnija Velesovo lahko v živo spremljate prenose obredov velikega tridnevja in maš iz cerkve Marijinega oznanjenja v Adergasu:

Prenos svete maše bele nedelje

(nedelja, 11. 4. 2021 ob 8. uri)

V skladu z dovoljenjem vlade RS in Slovenske škofovske konference ter ob upoštevanju ukrepov NIJZ za zajezitev širjenja epidemije COVID-19,

se v Župniji Velesovo od ponedeljka, 22. 3. 2021, zopet izvaja verouk.

Poteka po rednem urniku:

Strani